Ortopedi ve Travmatoloji

Bölgenin Sağlık Üssü

Bu ünitemiz, basit kemik kırığının tedavisinden, hiç kullanılamayan bir eklemin protez konularak kullanılabilir hale getirilmesine (omuz, diz ve kalça eklemlerine protez konulması) kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Her türlü travma, iyi ve kötü huylu kemik ve yumuşak doku tümörleri ve spor yaralanmaları tedavi edilmektedir.
Çocukların kas, iskelet, omurga ve eklemlerine ait tüm doğuştan veya sonradan olan sakatlıkları önceden teşhis edilmekte ve uygun tedavi planları düzenlemektedir.
Ayrıca, antroskopik diz cerrahisi ile diz eklemi ve menisküse ait problemler ve özellikle yaşlı hastaların osteoartroza bağlım eklem hastalıklarının takibi yapılmaktadır.
Bu ünitemiz, basit kemik kırığının tedavisinden, hiç kullanılamayan bir eklemin protez konularak kullanılabilir hale getirilmesine (omuz, diz ve kalça eklemlerine protez konulması) kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir. Her türlü travma, iyi ve kötü huylu kemik ve yumuşak doku tümörleri ve spor yaralanmaları tedavi edilmektedir. Çocukların kas, iskelet, omurga ve eklemlerine ait tüm doğuştan veya sonradan olan sakatlıkları önceden teşhis edilmekte ve uygun tedavi planları düzenlemektedir. Ayrıca, antroskopik diz cerrahisi ile diz eklemi ve menisküse ait problemler ve özellikle yaşlı hastaların osteoartroza bağlım eklem hastalıklarının takibi yapılmaktadır.

Çocuk Felci Sekelleri
Doğumsal El ve Ayak Deformitileri
Doğumsal Kalça Çıkığı
Serebral Paralizi Sekelleri