Dahiliye (İç Hastalıkları)

Bölgenin Sağlık Üssü

DAHİLİYE

Dahiliye (İç Hastalıkları) modern tıbbın tanı ve tedavi alanı en geniş branşlarından biridir ve günden güne gelişmektedir. Başarı Hastanesi’nde Dahiliye Bölümü uzman hekimleri ve sağlık ekibi, bu teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek en iyi şekilde uygulamakta, mesleki ve kişisel gelişimlerini her geçen gün arttırarak güleryüzle hizmet vermektedir.

Diyabet, obezite, karaciğer, lösemi, lenfoma, sindirim sistemi, romatizma, tiroit, böbrek ve börek üstü bezi, hipofiz ve iç organları etkileyen daha birçok hastalığın tanı ve tedavisi konu alan Dahiliye Bölümü, son teknoloji medikal cihazlarla hasta ve hasta yakınlarının sağlığı, memnuniyeti için çalışmaktadır.

Birimler arası sürekli bilgi paylaşımıyla en hızlı ve doğru tedavi yöntemlerini sunmayı hedefleyen Dahiliye Bölümü; poliklinik ve servis olmak üzere iki ana bölümde hizmet vermektedir.

            İç organlarımızı gözümüzle göremediğimizden dolayı, hastalandıklarında süreci anlamamız zorlaşır. Bu nedenle, vücudumuzda fark ettiğimiz bazı tepkimelerle hastalığımızı anlayabilir ve müdahale etmeye yönelebiliriz. Vücudunuzda ters giden bir şey olduğunu hissettiğiniz anda bize başvurun. Unutmayın, erken teşhis hayat kurtarır. Dâhiliye bölümümüzde hastalarımıza verdiğimiz hizmetler şunlardır:

 

·         Yüksek tansiyon

·         Kalp hastalıkları

·         Şeker hastalıkları

·         Solunum yolu hastalıkları

·         Mide-bağırsak hastalıkları (Gastroenteroloji, gastroskopi, kolonoskopi)

·         Böbrek hastalıkları

·         Romatizmal hastalıklar

·         Karaciğer-safra kesesi hastalıkları

·         Kan hastalıkları

·         Troid hastalıkları (Guatr)

·         Allerjik hastalıklar, teşhis ve tedavileri